Our Blog

Sorex Technic na Targach 4Insulation w Krakowie

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]W dniach 25-26 listopada 2015 w hali EXPO Kraków odbyły się II Targi Izolacji Przemysłowych 4Insulation  połączonych z Targami Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE. Swoje oferty zwiedzającym przedstawiało ok. 70 firm polskich oraz zagranicznych.

Targi te były skierowane do profesjonalistów z branży izolacji, firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji oraz osób kształcących się w zawodzie, dlatego w ścisłej współpracy z Firmą RUDPOL Termoizolacje prezentowaliśmy naszą kompleksową ofertę rzeszy zwiedzających, jak również pozostałym wystawcom. Obiektem największego zainteresowania była nasza premierowa Żłobiarka CWM-50.200 1,75 kW zaprojektowana specjalnie pod wymagania wykonawców izolacji przemysłowych. Już standardowo w ramach współpracy z Firmą SOREX prezentowaliśmy jej flagowy produkt: Zaginarkę Z.R.S.. Możliwość sprawdzenia jej możliwości w praktyce przyciągnęła na nasze stoisko wielu gości.

W trakcie targów odbyła się również 6. edycja Mistrzostw Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Wzięło w nich udział 8 dwuosobowych zespołów. Po zaciętej walce najlepsi okazali się Damian Cup i Krzysztof Sarad reprezentujący firmę KAEFER S.A. i będą oni reprezentować Polskę na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy (FESI Apprentice Championship 2016) w Kolonii.

Był to nasz pierwszy wyjazd na Targi 4Insulation w roli wystawcy, a drugi raz w ogóle. Jesteśmy miło zaskoczeni dużym, pozytywnym odzewem odwiedzających nasze stanowisko. Nawiązaliśmy wiele interesujących i perspektywicznych kontaktów biznesowych i z dużą nadzieją podejmiemy przyszłą współpracę.

Pragniemy podziękować wszystkim oglądającym nasze produkty i już teraz zapraszamy do odwiedzin naszego stanowiska na III edycji Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION, które odbędą się 22-23 listopada 2017 roku.

 

 

[/vc_column_text][rev_slider_vc alias=”4insulation2015″][/vc_column][/vc_row]

Tags: , , , , , , , , , , , ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!