Our Blog

Firma SOREX na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2016

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]W dniach 02 – 05 lutego 2016r., firma SOREX brała udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Pomimo dużej konkurencji ponad 800 firm z kilkudziesięciu krajów wystawiających swoje produkty. Stoisko firmy SOREX spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. Flagowy produkt marki – Zaginarka ręczna do blachy Z.R.S. jak co roku wzbudził ogromne zainteresowanie zwiedzających. Osoby odwiedzające mogły zapoznać się z działaniem oraz osobiście wypróbować je w praktyce.

Dzięki uprzejmości firmy SOREX na Budmie były obecne również produkty Sorex Technic. Oglądający mieli możliwość zobaczyć i wypróbować Żłobiarkę CWM-50.200 0,75 kW, jak również mufownice, zaginarki rolkowe – bendery oraz mieli możliwość zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Zaginarki dekarskie były również prezentowane w Strefie Dekarza, gdzie dekarze zrzeszeni w PSD za pomocą zaginarek wykonywali obróbki dekarskie w celu zaprezentowania innowacyjnych systemów dachowych wszystkim oglądającym.

Podsumowując obecność SOREX-u na Budmie najlepiej zacytować kadrę menedżerską firmy: 'Jesteśmy dumni, iż nasi klienci uważają maszyny SOREX za najlepsze rozwiązania na rynku maszyn dla dekarzy. Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za przybycie i oczywiście – zapraszamy za rok!’. W 100% podzielamy to zdanie i również zapraszamy za rok.[/vc_column_text][rev_slider_vc alias=”targi_budma”][/vc_column][/vc_row]

Tags: , , , , , , ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!