Zaginarka Z.R.S. – 660 / 2,0 mm
bez noża i osprzętu

Niewielkie wymiary, poręczność i wysokie parametry gięcia sprawiają, że ten model może okazać się nieoceniony w wielu warsztatach. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowego osprzętu usprawniającego pracę zaginarki.
ZRS-660 jest to zaginarka ślusarska do blach o grubości nawet 2,0 mm ! Wysoka jakość wykonania i wykończenia wszystkich elementów zapewnia niezawodne i trwałe użytkowanie z zachowaniem dokładności w geometrii maszyny.

Zaginarka Z.R.S. – 1160 / 1,5 mm
bez noża i osprzętu

Główne zalety maszyny to mobilność i niewielka waga całkowita w stosunku do możliwości. Jest przeznaczona głównie do obróbki niewielkich formatów blachy, tworzyw i innych materiałów. ZRS-1160 jest to zaginarka dekarska o długości roboczej równej 1150 mm. Wysokie parametry gięcia w połączeniu z kompatybilnością maszyny z całą gamą osprzętu sprawia, że na bardzo niewielkiej powierzchni roboczej jesteśmy w stanie wykonać większość obróbek.

Zaginarka Z.R.S. – 1660 / 1,5 mm
bez noża i osprzętu

Główne zalety maszyny to mobilność i niewielka waga całkowita w stosunku do możliwości oraz relatywnie niska cena, również na tle konkurencji. Maszyna sprawdza się w codziennej pracy na budowie oraz w warsztacie. Idealna do obróbek blach o szerokości 1500 mm. Możliwe jest doposażenie maszyny w dowolny osprzęt ułatwiający pracę. ZRS-1660 jest to zaginarka dekarska o długości roboczej równej 1650 mm.

Zaginarka Z.R.S. – 2160 / 1,0 mm
bez noża i osprzętu

HIT! Najczęściej wybierany model przez dekarzy!

Hit sprzedaży w kraju i zagranicą. Bezawaryjna i precyzyjna praca gwarantowana przez producenta (wszystkie maszyny SOREX posiadają roczną gwarancję oraz dożywotni serwis telefoniczny). ZRS-2160 Najpopularniejszy model zaginarki SOREX, najczęściej wybierana przez dekarzy. Umożliwia obróbki arkuszy blachy o szerokości 2000 mm – standardowy format blachy. Doposażona w odpowiedni osprzęt zaginarka ZRS-2160 stanowi kompletną stację roboczą dla wymagających klientów.

Zaginarka Z.R.S. – 2160 / 0,8 mm 'LEKKA’ 
bez noża i osprzętu

HIT!

Zaginarka radzi sobie bez problemu z blachą stalową do 0,8 mm. Jest dużo tańsza w porównaniu z innymi modelami i może stanowić dobre rozwiązanie dla wielu klientów.

ZRS-2160L Nowość! Alternatywa dla klientów mniej wymagających, obrabiających cieńsze blachy. Wykonana z lżejszych materiałów i dużo lżejsza maszyna staje się jeszcze bardziej mobilna i łatwa do transportowania.

Zaginarka Z.R.S. – 2360 / 1,0 mm
bez noża i osprzętu

HIT SPRZEDAŻY! Bestseller!

– posiada najlepszy stosunek ceny do oferowanych możliwości ze wszystkich naszych maszyn;
– pozwala na gięcie i cięcie standardowego arkusza blachy (2m.) po przekątnej;
– jej długość pozwala na wygodniejsze i bardziej dynamiczne cięcie standardowej blachy (2m.);

Konstrukcyjnie identyczna maszyna jak ZRS-2160 lecz długość robocza została zwiększona na prośbę dekarzy do 2350 mm., dzięki czemu jest wygodniejsza w pracy, daje więcej swobody i możliwość obróbki standardowego arkusza blachy ( 1000 x 2000 mm) po przekątnej.

Zaginarka Z.R.S. – 2660 / 0,8 mm
bez noża i osprzętu

Zaginarka umożliwia cięcie i gięcie blachy o szerokości 2500 mm. Doskonały stosunek ceny do jakości i możliwości zaginarki. Idealna jako wyposażenie każdego warsztatu. Zestaw kół w standardzie czyni maszynę mobilną.

ZRS-2660 – Całkowita długość robocza zaginarki wynosi 2650 mm.; bez problemu radzi sobie z cięciem i gięciem blachy o szerokości 2,5 m.

Zaginarka Z.R.S. – 3160 / 0,7 mm
bez noża i osprzętu

Wzmocniona konstrukcja i najwyższej jakości materiały użyte do produkcji tej maszyny sprawiają, że profilowanie oraz cięcie blachy staje się jeszcze bardziej proste i wygodne. Mimo dużych wymiarów maszyna jest mobilna i stosunkowo łatwa do transportowania. Przemieszcza się na kołach posiadających blokady. Doposażenie maszyny w podest dodatkowo sprawi, że stanie się stabilniejsza podczas pracy.

ZRS-3160 – Model przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Pozawala na cięcie i obróbkę blachy do długości 3000 mm. Umożliwia zaginanie blachy stalowej o gr. 0,7 mm. z zachowaniem odpowiedniej precyzji i geometrii. Odpowiednio doposażona w osprzęt stanowi najwyższej klasy maszynę.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!