Rolkowa Dogniatarka Falcu DFS-1

  Opis:

               Wygodne, bardzo szybkie narzędzie, służące do dokładnego dociśnięcia zagiętego wcześniej falcu w jednym cyklu roboczym. Idealne do estetycznego wykończenia okapów i kapinosów. Domyka falc pozostawiając łezkę, jednocześnie nie łamiąc blachy, oraz nie uszkadzając powierzchni. Elementem roboczym jest zestaw 4 układów rolek kształtujących o kaskadowym ułożeniu, który pozwalaja na stopniową zmianę docisku blachy. Ostatni układ rolek został wyposażony w możliwość regulacji szerokości szczeliny co umożliwia stosowanie narzędzia do różnych grubości blach bez straty wymaganej dokładności.

               Dogniatarka została wyposażona w boczną regulację ostatnich rolek dociskowych! Regulacja ta zwiększa zakres możliwości dogniatarki, czyniąc z niej narzędzie w pełni uniwersalne i o wszechstronnym zastosowaniu. Udoskonalono także konstrukcję narzędzia umożliwiając dogniatanie blachy nawet z kąta zagięcia 45º.

               W czasie rozmów z klientami spotkaliśmy się z wieloma innymi nazwami tego urządzenia. Najczęściej spotykane to: doginaczka felcu, rolkowa zagniatarka falcu, dogniatarka.

  Zasada działania:

  Rolkowa dogniatarka falcu DFS-1opis

  Parametry:

  – Długość: 220 mm
  – Szerokość: 45 mm
  – Wysokość: 135 mm
  – Waga: 2,4 kg

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!