Firma „SOREX TECHNIC” zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń, które są przeznaczone w większości dla blacharzy, dekarzy, izolerów i firm zajmujących się wentylacją. W tej branży mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Przygodę z produkcją zaczynaliśmy od wykonywania precyzyjnych części, a wraz z rozwojem firmy oraz powiększaniem parku maszynowego o nowoczesne maszyny sterowanie numeryczne CNC, zaczęliśmy produkcję znanych wszystkim zaginarek serii ZRS, żłobiarek do blach, benderów oraz innych, drobnych urządzeń.

Maszyny, które konstruujemy i produkujemy odznaczają się oryginalną i prostą konstrukcją z mnóstwem ciekawych rozwiązań technicznych. Do każdej produkowanej maszyny jest dostępny bardzo bogaty i zróżnicowany osprzęt dodatkowy, który robi z maszyny wielozadaniowe urządzenie.

Setki maszyn wyprodukowanych przez firmę SOREX, jest używanych w wielu państwach europejskich, szczególnie doceniane są nasze zaginarki ZRS, które poza swymi walorami technicznymi i wysoką wartością użytkową, odznaczają się też niską ceną nabywczą.  Nasza oferta obejmuje również podstawowe maszyny dla wyposażenia warsztatu blacharskiego takie jak np.: zaginarki, żłobiarki, Bendery i narzędzia do obróbki blach.

SOREX posiada bardzo wysoki poziom jakości, który utrzymuje się dzięki urządzeniom najwyższej klasy (np. centrum obróbcze CNC DMG DMC 635 V x 2 szt., tokarka CNC DMG NET 400 x 2 szt., DMG CTX 210 oraz maszyny konwencjonalne jak tokarki, frezarki, prasy, spawarki, gilotyny itp.) oraz wykwalifikowanym pracownikom. Jesteśmy w jest w stanie zapewnić produkty dla wymagających klientów. Mamy nadzieję iż nasza oferta będzie dla Państwa interesująca i cieszymy się na przyszłą współpracę handlową.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Pieszyce, w województwie dolnośląskim, na podgórzu Sudeckim w Republice Polskiej.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!