Profilarka P-300

do Zaginarki ZRS Sorex Technic

              Profilarka P-300 – jest nowatorskim urządzeniem do profilowania, wzmacniania blach płaskich takich jak panele ścienne, panele dekoracyjne, profile elewacyjne, fasady, lukarny, pobocza, pasów nad rynnowych i innych, według własnej wyobraźni. Profilarka to sposób na własny styl, indywidualność, dekoracje przez nadanie ciekawej formy w szybki, prosty sposób.

    Zasada działania jest banalnie prosta:
    – zamocowanie i ustawienie odpowiednich rolek profilujących (rolki profilujące kompatybilne ze Żłobiarkami serii CW, CWM i CWMK firmy SOREX TECHNIC)
    – mocujemy profilarkę na prowadnicy belki dociskowej na Zaginarce ZRS firmy Sorex Technic
    – przejeżdżamy po prowadnicy raz albo kilka razy w zależności od głębokości profilu dociskając głowicę profilującą.
    – zdejmujemy przystawkę P-300 z zaginarki
    – GOTOWE

                 Po zakończeniu pracy otrzymujemy ciekawe efekty, przegięcia, promienie i wzmocnienia. Zaletą naszej żłobiarki na zaginarkę jest możliwość zamontowania w jednym przejściu aż 4 kamieni profilujących o szerokości 20 mm lub 2 kamieni o szerokości 40 mm. Niezależna regulacja docisku rolki dolnej i górnej oraz regulacja boczna głowicy dolnej i górnej w pełnym zakresie roboczym 300 mm przez śrubę regulacyjną daje wiele możliwości kształtowania blach.

    Wyposażenie standardowe:
    – Profilarka P-300
    – 2 kpl. rolek profilujących H2, S2
    – wózek mocujący na zaginarkę ZRS SOREX
    – klucz płaski 24 mm (do odkręcania rolek profilujących)
    – grzechotka z nasadką 16 mm (do odkręcania rolek profilujących)

    Wyposażenie dodatkowe:
    – rolki profilujące, wybór z katalogu rolek do Żłobiarek

    Paramenty techniczne Profilarka P-300
    – długość 750 mm
    – szerokość 250 mm
    – wysokość 460 mm
    – waga 27 kg
    – długość robocza 300 mm
    – minimalna odległość profilowania od brzegu zaginarki 5 mm
    – maksymalna  ilość rolek do zamontowania w jednym przejściu 4 kpl.
    – niezależna regulacja docisku i przesuwu bocznego rolek górnych i dolnych
    – regulacja docisku i przesuwu bocznego przez śrubę regulacyjną        agin

    This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!